Chef's Organics hakkında

 

Chef's Organics sitemize hoşgeldiniz,

 

Bir Türk markası olan Chef's Organics, damaklara eşsiz lezzetler katan üstün ve kaliteli Organik ve Doğal Ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Chef's Organics bir Gıda Mühendisi tarafından kurulmuş ve gıda sektöründe geçen yıllar boyunca kazanılan deneyimler sonucu oluşmuş bir markadır. 

Özellikle belirtmek isteriz ki, Chef's Organics sadece organik ürün markasıdır, Chef's Organics' i çoğu organik gıda markasından ayıran en önemli özellikte budur. Böylece organik olmayan hiçbir gıda Chef's Organics tesislerine giremez ve organik ürün ile organik olmayan ürünlerin karışması da söz konusu olamaz.

Organik gıdalar yüksek kalitenin yanısıra devamlılık da gerektirmektedir. Chef's Organics olarak biz kaliteli ve sürdürülebilir organik ürünlerimizin yanısıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmette sağlamak amacındayız.

Ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunarken gıda güvenliği ve ürün kalitesinin yanında, ambalaj kalitesi, ambalaj tasarımı, ürün teslimatı ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin takdirini kazanmayı hedefledik çünkü markamızı ülkemizin kaliteli organik ürünler ve kaliteli hizmet sağlayan bir organik ürün markası olarak konumlandırdık.

Ürünlerimiz, organik olduğu için asla koruyucu kimyasallar yada katkı maddeleri içermez, genetiği değiştirilmiş gıda (gdo) değildir ve ürünlerimizin tümü bağımsız sertifika ve denetim firmaları tarafından yapılan denetim sonrası verilen ve sürekli takip ve kontrole tabi tutularak sahip olunabilen organik gıda sertifikasına sahip ürünlerdir. 

Ürünlerimiz taze ve hasar görmemiş ürün kalitesinde olması için özenle ayıklanarak kusurlarından ayrılmaktadır.

Organik ürünler değerli ve özellikli ürünlerdir, bu sebeple ambalaj bu ürünleri güvenle saklayacak sağlam özellikte olmalıdır.

Ambalajımızın ürüne temas eden kısımları tamamen gıdaya teması uygun olan malzemeden üretilmiştir.

Ambalajımızın ağzı kapatılırken zamk vb. kimyasallar yada tüketici sağlığına zarar verecek tel, zımba vb. maddeler kullanılmaz. Ambalajımızın kapatılması sadece ısı kullanılarak yapılmaktadır.

Ambalajımız, ürünün son kullanma tarihine kadar dış etkenlerden etkilenmemesi, ambalajdan ürüne kimyasal madde bulaşmaması ve ürünü ambalajın içinde tuttuğunuz sürece ürünü sıvılardan ve ışıktan koruması için özenle seçilmiştir, sıradan ısı ve ışık geçiren şeffaf poşetler yerine ürün içinde olduğu sürece ürünü koruyacak olan bir ambalaj kullanılmıştır.

Ambalajımız dış etkenlere karşı dayanıklı, sağlam ve yırtılmaz ambalajdır, böylece darbeler yada düşmeler sonucu ambalajınız yırtılmaz ve ürününüz zayi olmaz.

Ülkemiz için üretiyoruz;
Çin'den başlayarak Anadolu üzerinden Avrupa'ya kadar uzanan ve dünyaca ünlü ticaret yolu olan İpek Yolu üzerindeki ülkemizin, geçmişte altın kadar kıymetli olan, uğruna savaşlar ve keşifler yapılan üstün kaliteli ve kıymetli ürünleri bugün yine İpek yolu üzerindeki mutfakların baştacı olmaya devam ediyor.
Bir Türk markası olan Chef's Organics, geçmişte damaklara eşsiz lezzetler katan o kıymetli ürünler kalitesindeki Organik ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Son olarak vurgulamak isteriz ki, müşterilerimiz ile ilişkilerimiz, onların satın aldıkları ürün miktarından bağımsız olarak yürütülür, çünkü biz heyecanımızı ve motivasyonumuzu satış rakamlarından değil yaptığımız işten ve müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz.Saygılarımızla,
Chef's Organics Yönetimi


x
x